Encyklopedia


I LO w Bytowie

Ostatnia aktualizacja: 04/03/2013, 20:26, przez: Radosław Wera | Znalazłeś błąd? | Drukuj ten artykuł

Nauczyciele

Etatowi nauczyciele zatrudnieni w latach 1945-2005

Andruszkiewicz Aleksander - historia
Antczak Maria - wych. intern.
Aszyk Leonard - fizyka, kier. intern.
Awul Mieczysław - matematyka

Bachórz Mieczysław - fizyka, wych. tech.
Badziąg Sławomir - fizyka, wicedyrektor
Bąk Justyna - j. angielski
Błaszkowski Zbigniew - informatyka
Bocheńska Małgorzata - wych. tech.
Bocheński Jan - j. polski
Borosow Małgorzata - bibliotekarz
Brzozowska Domicela - chemia, fizyka
Bułka Roman - wych. intern.

Chajecka Terasa - j. niemiecki
Chajecki Artur - wf
Chałupa Daniel - j. angielski
Chłopczyk Jerzy - j. niemiecki
Chomka Nadzieja - bibliotekarz
Cybula Katarzyna - j.angielski
Cybulska Małgorzata - wf
Cysewska Joanna - j. niemiecki
Czapiewski Stefan - rys. tech.
Czarnocka Jadwiga - j. polski

Daroszewska-Ptach Kazimiera - j. francuski

Emchowicz Jerzy - fizyka
Emchowicz Olga - j. polski, wf
Ertel Nina - historia

Felskowski Roman - matematyka, dyrektor
Fiedorowicz Zygmunt - j. polski, dyrektor
Franciszkewicz Bernard - wf
Frąckowiak Małgorzta - j. angielski
Frąckowiak Marcin - informatyka

Gałkowska Barbara - chemia, wicedyrektor
Ginter Krystyna - j. polski
Grajkowski Ireneusz - j. angielski
Grecki Henryk - j. polski, dyrektor
Grygorczyk Bogumiła - historia

Hasanko Eugenia - j. rosyjski
Hesse Hanna - przedsiębiorczość
Hesse Marcin - informatyka
Hrycyna Władysław - fizyka

Jasińska Edyta - j. angielski

Kaiser-Burlińska Helena - j. francuski
Kaszczuk Antoni - matematyka., dyrektor
Kazimierczak Magdalena - j. polski
Kerlin Dorota - geografia
Klaman Ireneusz - historia
Kołdyka Aleksandra - matematyka
Kopczyńska Zofia - j. polski
Kopydłowska Grażyna - historia
Koska Renata - biologia
Kosmowska Barbara - j. polski
Kreft Katarzyna - j. niemiecki
Kreft Weronika - matematyka
Krzemianowski Zenon - matematyka
Ks. Dopierała Janusz - religia
Ks. Kaczmarczyk Henryk - religia
Ks. Kozłowski Ryszard - religia
Ks. Nater Władysław - religia
Ks. Spólny Paweł - religia
Ks. Szmurło Józef - religia
Ks. Tyc Bolesław - religia
Ks. Wichłacz Marian - religia
Ks. Zieliński Edward - religia
Kuchta Irena - j. polski
Kuik Krystyna - biologia
Kwidzińska Magdalena - j. angielski

Landowski Mirosław - wych. intern.
Leper Anna - j. rosyjski
Leszka Piotr - wych. tech.
Leyk Bernard - matematyka
Leyk Jadwiga - j. polski

Maciejewska Zofia - j. polski
Malinowska Barbara - j. rosyjski
Marczak Bogumiła - j. polski
Markuszewska Alina - j. rosyjski
Mazur Edward - geografia, po
Mączka Urszula - j. niemiecki
Michnowicz Władysław - wf
Morzuch Ryszard - wf
Mrall Janusz - wf

Napiontek Katarzyna - historia, wos
Nowak Gabriela - fizyka
Nowak Marian - matematyka
Nowodworska Halina - bibliotekarz

Ogór Władysław - fizyka
Okońska Małgorzata - j. niemiecki
Opowicz Regina - geografia, biologia
Orlewska Anna - j. polski, wf
Orłowska Beata - j. polski

Pankow Walentyna - j. angielski
Pańkow Stanisław - wf, po
Pastuszko Zofia - geografia
Perszewska Krystyna - j. niemiecki
Peszkowski Bronisław - j. polski
Piasecki Adam - biologia, po
Pliszka Barbara - wf
Pomorski Wacław - wych. tech
Prądzynska Beata - geografia
Prądzyńska Ewa - matematyka

Radomska-Schutz Teresa - biologia
Reszczyńska Krystyna - j. polski
Rok Regina - historia
Rolbiecka Irena - matematyka, wicedyrektor
Rusiecki Piotr - dyrektor
Rybarczyk Krystyna - chemia
Rymon-Lipiński Stefan - geografia
Ryś Małgorzata - historia

Sidorowicz Wiesława - j. niemiecki
Sobczak Józef - historia, po
Starzyńska-Landowska Ewa - matematyka
Starzyński Krzysztof - informatyka
Sternal Tamara - j.angielski
Suchodolska Jadwiga - j. polski
Szanowska Krystyna - j. polski
Szczerbiński Eugeniusz - geografia, po
Szmidt Wiesława - matematyka
Szmurło Jolanta - chemia
Szulc Henryk - historia, dyrektor
Szymczewski Grzegorz - fizyka
Szyszka-Domaszk Adrianna - matematyka

Talewski Bogusław - wych. int.
Topolski Aleksander - matematyka
Turkiewicz Aleksandra - j. rosyjski, j. francuski
Turzyńska Magdalena - wf

Uchmanowicz Danuta - j. angielski

Wirkus Małgorzata - geografia
Wojtas Konrad Kazimierz - j. niemiecki

Zwolska Alicja - bibliotekarz
Zieliński Józef - j. polski